شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹
Share/Save/Bookmark
۲
 

مشایی به دادگاه آمد/ محاکمه عقب افتاد / مهلت دادگاه به متهم و وکلایش برای مطالعه کیفرخواست

صدای فردا - اولین جلسه رسیدگی علنی به اتهامات رئیس دفتر احمدی ن|ژاد برگزار شد. در جلسه دادگاه اسفندیار رحیم‌مشایی، کیفرخواست قرائت و با اعلام تنفس از سوی رئیس دادگاه، ادامه این جلسه به وقت دیگری موکول شد. حسب اعلام رئیس دادگاه در مهلت تنفس، به متهم و وکلای وی، فرصت داده شد که بار دیگر کیفرخواست را ملاحظه و نسخه برداری نموده و برای تدارک دفاع ، مهیا شوند.
 
دادگاه اسفندیار رحیم مشایی که قرار بود امروز به صورت علنی برگزار شود، به علت غیبت متهم و وکلای او لغو شد.
به گزارش صدای فردا هنوز زمان رسیدگی مجدد به این پرونده اعلام نشده است.
به گزارش شبکه خبر، روز گذشته نیز محمود احمدی‌نژاد با تکرار ادعاهای خود علیه قوه قضاییه، فایل صوتی مکالمه خود با مشایی را منتشر کرد.
تسنیم نیز نوشت: عادل حیدری، وکیل مدافع اسفندیار رحیم‌مشایی گفت: موکل در تماس تلفنی ضمن اعلام خودداری خود از حضور در دادگاه، به بنده نیز اعلام کرد در جلسه دادگاه شرکت نکنم.
به گفته حیدری، از طرف متهم این پرونده، هیچ‌کس در دادگاه شرکت نمی‌کند.
مشایی به دادگاه آمد/ جلسه محاکمه آغاز شد
جلسه محاکمه اسفندیار رحیم‌مشایی آغاز شد.
جلسه دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور سابق در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دادگاه انقلاب اسلامی، هم اکنون کیفرخواست در حال قرائت می باشد. بر اساس این گزارش این دادگاه با حضور متهم و وکیل مدافع آن در حال برگزاری است.
مهلت دادگاه به مشایی و وکلایش برای مطالعه کیفرخواست/محاکمه به وقت دیگر موکول شد
اولین جلسه رسیدگی علنی به اتهامات الف. ر.م رئیس دفتر رئیس جمهور سابق برگزار شد.
به گزارش تسنیم، در جلسه دادگاه اسفندیار رحیم‌مشایی، کیفرخواست قرائت و با اعلام تنفس از سوی رئیس دادگاه، ادامه این جلسه به وقت دیگری موکول شد.
حسب اعلام رئیس دادگاه در مهلت تنفس، به متهم و وکلای وی ، فرصت داده شد که بار دیگر کیفرخواست را ملاحظه و نسخه برداری نموده و برای تدارک دفاع ، مهیا شوند.


منبع: انتخاب
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 8584
 


رحمان محمدی اصل
Germany
۱۳۹۷-۰۶-۱۵ ۱۰:۰۴:۱۱
بخاطر اینکه قوه محترم قضائیه اخیراً محاکمه برخی از متهمان سیاسی و تعدادی از مفسدان اقتصادی را بصورت علنی برگزار می نماید کمال تشکر را داشته و تقاضا داریم برابر قوانین مصوب کشور و با رعایت اصل بی طرفی و بدون اعمال هیچ گونه تبعیض، محاکمه همۀ مفسدان از جمله حسین فرویدون ، مهدی جهانگیری و مفسدان 13271 هزار میلیارد تومانی بانک تجارت کرمان را نیز بصورت علنی برگزار و اثبات نماید که حقیقتاً در جهت تحقق عدالت بعد از 40 سال حاضر به اجرای اصل 165 قانون اساسی شده و دادگاههای علنی بدون هیچ گونه سیاسی کاری و گرایشات حزبی برگزار و هیچ گونه فریب افکار عمومی نیز در بین نبوده
 
رحمان محمدی اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۱۰-۰۴ ۱۳:۲۳:۱۷
رئیس قوه قضائیه مکرراً می گوید دستگاه قضایی در رسیدگی به مفاسد اقتصادی هیچ گونه خط قرمز نداشته و به همۀ پرونده ها عادلانه رسیدگی کرده : آقای رئیس اگر این طور است که می فرمائید لطفاً پاسخ دهید کی قرار است حسین فریدون و مهدی جهانگیری نیز مثل سایر مفسدان اقتصادی بصورت علنی محاکمه شوند؟ کی قرار است به فساد 12 هزارمیلیاردی بانک تجارت کرمان که 6 سال از کشف آن گذشته بصورت علنی رسیدگی کنید ؟ کی قرار است به اتهامات مسئولین بانک مرکزی نیز بصورت علنی رسیدگی کنید؟ کی قرار است به احتکار خودرو سازان رسیدگی کنید؟ کی قرار است پروندۀ کرسنت و توتال نیز بصورت علنی رسیدگی کنید؟ و ... آیا عدالت ایجاب نمی کند با همه یکسان برخورد شود ؟