دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
Share/Save/Bookmark
 

استاندار خوزستان: وظیفه خود می‌دانم با اظهارات خلاف واقع در مذهب برخورد کنم

صدای فردا - استاندار خوزستان گفت: با هر گونه اظهارات خلاف واقع درباره مسایل مذهبی برخورد می‌کنم و این را وظیفه دینی و نه سیاسی خود می‌دانم تا با این گونه مسایل برخورد کنم.
 
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، غلام‌رضا شریعتی با تاکید بر این‌که نباید جامه سیاست بر هر چیزی پوشاند و من فارغ از هر تفکر سیاسی با این مسایل برخورد می‌کنم، در جلسه شورای فرهنگ عمومی که امروز (18 تیرماه) در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت اخلاق در جامعه گفت: مساله مهمی که باید به آن پرداخته شود اخلاق است تا جامعه به حاشیه کشیده نشود.
 
استاندار خوزستان با اشاره به اجرای برنامه‌های اساسی و بنیادی در جامعه، بیان کرد: اجرای چنین برنامه‌هایی در سنین پایین مثلا در مدارس، جامعه‌ای با اخلاق و منطبق با مسایل فرهنگی و مذهبی کشور به بار می‌آورد.
 
وی ادامه داد: شورای فرهنگ عمومی در خوزستان با توجه به قابلیت بالا و اعضای توانمندی که دارد، در این راستا می‌تواند قوی کار کند.
 
شریعتی برگزاری مستمر جلسات شورای فرهنگ عمومی به دلیل با اهمیت بودن این شورا نسبت به شوراهای دیگر را خواستار شد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی در این شورا فعال شوند و مسایل مهم استان به‌ویژه مسایلی که بیشتر مشکل‌ساز است در روند برنامه‌ریزی دنبال شوند.
 
استاندار خوزستان گفت: برنامه‌های خوبی متناسب با شرایط و مشکلات استان در این شورا در نظر گرفته شود تا اعتباراتی برای آن تخصیص و پس از اجرا فضای اخلاقی در جامعه حاکم شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 3145