يکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶
Share/Save/Bookmark
۲
 
گزارش صدای فردا از محرومیت شهرک پیام اهواز

صدای محرومیت مردم در بیخ گوش مسئولان

مردم منطقه شهرک پیام اهواز پس از سالها سکونت در این منطقه هنوز از آب شرب شهری و آسفالت خیابان ها محروم هستند.
صدای محرومیت مردم در بیخ گوش مسئولان
 
به گزارش خبرنگار صدای فردا ; مردم منطقه شهرک پیام اهواز پس از سالها سکونت در این منطقه هنوز از آب شرب شهری و آسفالت خیابان ها محروم هستند.
 
شهرک پیام مخابرات اهواز که در جنوب غربی شهرستان اهواز واقع در انتهای اتوبان گلستان , روبروی جایگاه عرضه سوخت گلستان و جنب بیمارستان شهید بقایی قرار دارد و جزء مناطق شهری شهرداری ناحیه 4 اهواز هستند و تاکنون گوش شنوایی حاضر به شنیدن درد و رنج این مردم نبوده است.


به نقل از ساکنان خیابان آرمان 3 تاکنون تعداد زیادی از مسئولان شهری از جمله آقای سید شکرخدا موسوی نماینده محترم اهواز در مجلس شورای اسلامی و شهردار محترم منطقه 4 شهرداری و همچنین چند تن از اعضای محترم شورای اسلامی شهر اهواز از مشکلات این خیابان بازدید فرمودند و در نهایت مشکلات عدم لوله کشی آب و همچنین آسفالت مناسب خیابان محروم هستند.
 
به گفته ساکنان این شهرک 80 درصد شهرک پیام دارای انشعاب آب شرب و اسفالت مناسب هستند و مردم به سهولت در این منطقه زندگی میکنند و فقط خیابان آرمان 3 از قافله خدمات شهری عقب مانده است.

تمام درخواست و نیاز شهروندان از مسئولان شهری فقط 500 متر راه آسفالت و کمتر از 300 متر لوله کشی آب شرب میباشد که بیش از 5 سال است که فریادرسی ندارند. 

از دیگر خواسته های مردم جمع آوری زباله بصورت منظم میباشد که اکنون هر 4 روز یکبار انجام میشود. که باعث جمع شدن حیوانات موزی و آلودگی محیط شده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 300
 


مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۹ ۱۳:۰۶:۰۲
سلام

بنده یکی از ساکان نگون بخت این شهرک هستم

ممنون از اینکه بلاخره سایت خبری شما صدای مظلومیت شهروندان بیگناه را شنید.


پيامبرخاتم (ص) مى فرمايد: «... و مَن أخذ للمظلوم مِن الظالم كان معى فى الجنة مصاحباً...»؛ «هركسى داد ستمديده اى را از ستمگر بگيرد، در بهشت با من و يار و همنشين من باشد.»
 
خورشید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۹ ۱۳:۱۳:۴۶
با تشکر از خبرنگار صدای فردا که وقت گذاشتند و از نزدیک صدای محرومیت این منطقه رو دیدند و شنیدند