سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۸
Share/Save/Bookmark
 

پیروزی قطع ایران برابر آنگولا با بریس طارمی

پیروزی قطع ایران برابر آنگولا با بریس طارمی
 
تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار دوستانه خود در فیفادی توانست با نتیجه ۴ بر صفر آنگولا را شکست دهد و به دومین پیروزی متوالی خود بعد از برد برابر بلغارستان برسد.
به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار دوستانه خود در فیفادی از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی میزبان آنگولا بود که توانست به سادگی و با ۴ گل حریف خود را شکست دهد. در این دیدار مهدی طارمی(۲ بار) و صادق محرمی برای ایران گلزنی کردند. طارمی با گلزنی در این دیدار به رده چهارم برترین گلزنان تاریخ تیم ملی صعود کرد.
ایران ۴ - آنگولا صفر
گل‌ها: طارمی در دقایق ۸ و ۱۶، صادق محرمی در دقیقه ۲۰ و و شهریار مغانلو در دقیقه ۸۷
ترکیب ایران: پیام نیازمند، صادق محرمی(۶۶- صالح حردانی)، شجاع‌ خلیل‌زاده، محمد دانشگر، میلاد محمدی(۶۶- احسان حاجی‌صفی)، روزبه چشمی، علی کریمی، سامان قدوس(۶۶- میلاد سرلک)، مهدی ترابی، علی جهانبخش(۵۸- محمد محبی) و مهدی طارمی(۵۸- شهریار مغانلو)
شرح گل
در دقیقه ۶، اشتباه بازیکن آنگولا با توپ‌گیری ترابی همراه شد که پاس او به قدوس را مدافع حریف برگشت داد اما این بار ترابی در ریباند توپ را به طارمی رساند تا این بازیکن گل نخست بازی را به ثمر برساند.
در دقیقه ۱۶، حرکت ترکیبی بازیکنان ایران با نفوذ میلاد محمدی همراه شد که او پاس در عرض طارمی را در داخل محوطه جریمه صاحب توپ کرد تا او گل دوم خودش و ایران را وارد دروازه کند.
در دقیقه ۲۰، حرکت انفرادی و زیبای ترابی با نفوذ به محوطه جریمه آنگولا همراه شد که پاس در عرض این بازیکن، دروازه خالی را برابر صادق محرمی قرار داد تا این بازیکن موفق شد اولین گل ملی‌اش را برای ایران به ثمر برساند.
در دقیقه ۸۷، احسان حاج صفی با پاسص در عمق به داخل محوطه جریمه، شهریار مغانلو را صاحب توپ کرد و او با دریبل مدافع حریف، دروازه آنگولا را در موقعیت تک به تک باز کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 20044