پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱
Share/Save/Bookmark
 

توضیحات پلیس درباره علت فوت «کیومرث پوراحمد»

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان گیلان در خصوص درگذشت کیومرث پوراحمد توضیحاتی را اعلام کرد.
توضیحات پلیس درباره علت فوت «کیومرث پوراحمد»
 
به گزارش خبرنگارانتظامی خبرگزاری فارس،مرکزاطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان گیلان از درگذشت کیومرث پوراحمد، کارگردان، فیلمنامه نویس و بازیگر عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون در بندر انزلی خبر داد.
در این خبر آمده است: در پی اعلام یک فقره خبر فوت مشکوک فردی سالخورده در دهکده ساحلی بندرانزلی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بندرانزلی قرار گرفت.
با توجه به اهمیت رخ داد ،بلافاصله اکیپ پلیس آگاهی برای بررسی صحت و سقم موضوع در محل حادثه حضور پیدا کردند که با جسد بی جان کارگردان نام آشنای کشورمان آقای کیومرث پور احمد مواجه شدند.
یافته‌های پلیس حاکی است کنار جسد مرحوم پوراحمد دست نوشته‌ای کشف شده است که متاسفانه حکایت از اقدام به خودکشی وی دارد.
تلاش کارآگاهان پلیس برای بررسی دقیق علت انگیزه احتمالی متوفی در اقدام به خودکشی، ادامه دارد.
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس گیلان ضمن ابراز تاسف و تسلیت به خانواده مرحوم کیومرث پوراحمد و اهالی هنر و سینمای کشور، مشروح رخ داد را پس از بررسی‌ کارآگاهان پلیس و کسب نتیجه، به اطلاع‌ همگان می رساند.
بادآور می شود که کیومرث پوراحمد (متولد ۲۵ آذر ۱۳۲۸) کارگردان، فیلمنامه‌نویس، تدوینگر و تهیه‌کننده کشورمان، دانش‌آموخته رشته کارگردانی سینما بود و آثار متعددی از جمله «تیغ و ترمه»، «کفشهایم کو؟»، «۵۰ قدم آخر»، «اتوبوس شب»، «نوک برج»، «گل یخ»، «خواهران غریب»، «بخاطر هانیه»، «بی‌بی چلچله»، «قصه‌های مجید» و «سرنخ» را در کارنامه خود دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19918