دوشنبه ۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷
Share/Save/Bookmark
 

جاده‌ها پرترافیک اما روان هستند / ضرورت رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی

صدای فردا - خوشبختانه امسال با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی حضور مردم از سراسر کشور به این استان از افزایش چشمگیری برخوردار شده، جاده‌ها پر ترافیک اما روان هستند و همکاران ما در محورهای مختلف مواصلاتی حضور دارند.
جاده‌ها پرترافیک اما روان هستند / ضرورت رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی
 
جانشین معاون هماهنگ کننده انتظامی با بیان اینکه جاده‌ها پرترافیک اما روان هستند، گفت: هموطنان عزیز دستورالعمل‌ها و مقررات راهنمایی و رانندگی را به خصوص در سفر رعایت کنند.
سردار محمد شرفی در حاشیه جلسه قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی خوزستان، با خدا قوت و تبریک سال نو به تمامی همکاران انتظامی در سراسر کشور به خصوص کارکنان فرماندهی انتظامی استان خوزستان، در خصوص اهداف سفر خود به این استان، اظهار کرد: به دلیل موضوعات مهمی چون افزایش تردد مسافران و مهمانان عزیز برای خریدهای پایان سال، تعطیلات و سفرهای نوروزی، روز طبیعت و حضور کاروان‌های راهیان نور به این استان سفر کردیم.
امروز (یکشنبه) در این جلسه شرکت کرده و گزارش‌هایی از همکاران عزیزمان دریافت کردیم، هم در حوزه‌های امنیتی و هم در حوزه‌های انتظامی و ترافیکی داخل و بیرون شهر برنامه‌ریزی‌های مطلوبی صورت پذیرفته، خوشبختانه ماموریت و طرح‌های مد نظر توسط همکاران عزیزمان در این استان به طور کامل دریافت و برای همه محورها طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی خوب و مناسبی چیده شده، هم برای خریدها، مسافران و تعطیلات نوروزی و هم برای بحث‌های ترافیکی چون ترافیک درون شهری و راه‌های برون شهری تدابیر لازم در نظر گرفته شده است.
جانشین معاون هماهنگ کننده انتظامی گفت: خوشبختانه امسال با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی حضور مردم از سراسر کشور به این استان از افزایش چشمگیری برخوردار شده، جاده‌ها پر ترافیک اما روان هستند و همکاران ما در محورهای مختلف مواصلاتی حضور دارند.
وی افزود: یکی از موضوعات مهمی که توصیه شده بحث مراقبتی از کاروان‌های راهیان نور و یادمان‌های مختلفی است که در استان‌های مرزی وجود دارد، خوشبختانه همه این موضوعات در فرماندهی انتظامی استان خوزستان مشاهده شده و همکاران برنامه‌ریزی خوبی را انجام دادند.
این مقام انتظامی در سخنان خود خطاب به هموطنان عزیز در سراسر کشور، گفت: چند توصیه به مردم عزیزمان داریم این که رعایت دستورالعمل‌ها و استانداردهای راهنمایی و رانندگی را در سفرها انجام دهند، اولین توصیه من بحث سرعت است که یکی از عوامل اصلی تصادفات است به مردم عزیز توصیه می‌کنم که همواره با سرعت مطمئنه حرکت کنند دیگر اینکه در حاشیه جاده‌ها هرگز پارک نکنند و مراقب فرزندان خود باشند مورد بعد اینکه حتماً از خودروهای دارای استانداردهای لازم استفاده و قبل از سفر خودروهای شخصی خود را چک کرده و نقص فنی آن را برطرف کنند.
سردار شرفی در پایان خطاب به کاروان‌های راهیان نور توصیه کرد حتماً از اتوبوس‌هایی که استانداردهای لازم را دارند و آنچه پلیس در مورد خودروها به آنها توصیه کرده استفاده کنند و از همه مسئولان و متولیان این کاروان ها انتظار می‌رود که همکاری لازم را با پلیس راه و راهور شهرستان‌ها داشته باشند تا سفر امن و بی خطری را برای مسافران خود به ارمغان بیاورند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19882