دوشنبه ۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷
Share/Save/Bookmark
 

۱۵۳ غرفه در خوزستان توزیع میوه شب عید را به عهده دارند

۱۵۳ غرفه در خوزستان توزیع میوه شب عید را به عهده دارند
 
در این غرفه‌ها که با نظارت تعاون روستایی انجام می‌شود هر کیلوگرم پرتقال مرغوب تامسون ۱۰۰هزار ریال ، سیب زرد ۱۲۰هزار و سیب قرمز ۱۱۰هزار ریال به صورت خرده فروشی و صندوقی عرضه می شود.
وی گفت:عرضه مستقیم میوه شب عید تا روز ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۱ در شهرهای مختلف استان خوزستان انجام خواهد شد.
معین راد افزود:خرید میوه شب عید به میزان دلخواه از طریق سامانه هوشمند "بازرگام" در کلانشهر اهواز و بدون پرداخت هزینه حمل تا منزل بازار امکان پذیر است.
وی گفت: شهروندانی که از طریق سامانه بازرگام خرید می‌کنند در صورت عدم رضایت از کیفیت و قیمت مصوب میوه شب عید ، می توانند کالای خریداری شده را پس دهند.
مدیر تعاون روستایی خوزستان از ذخیره سازی ۲ هزارو ۸۰۰ تن میوه ایام نوروز (۲ هزار تن پرتقال تامسون  و ۸۰۰تن سیب زرد و قرمز) در سردخانه‌های خوزستان خبر داد و اظهار داشت: در صورت نیاز ، امکان افزایش سهمیه میوه شب عید وجود دارد.
پارسال تعاون روستایی اجازه خرید، ذخیره سازی و فروش میوه شب عید را نداشت ولی با تاکید دولت ، سازمان تعاون روستایی ایران موظف شد به منظورجلوگیری از افزایش قیمت میوه و کوتاه کردن دست دلالان ، میوه شب عید مورد نیاز شهروندان را با قیمت و کیفیت مناسب خریداری ، ذخیره سازی کرده و در ایام پایانی سال با قیمت مصوب توزیع کند. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19880