دوشنبه ۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷
Share/Save/Bookmark
 

امام جمعه: دزفول می‌تواند پرچمدار تحقق شعار سال باشد

صدای فردا - تحقق این شعار در دزفول فقط و فقط با تسهیل­گری و حمایت مسئولان و تلاش جهادگونه مردم مقاوم این شهرستان بخصوص جوانان انجام خواهد شد.
امام جمعه: دزفول می‌تواند پرچمدار تحقق شعار سال باشد
 
بی شک پایتخت مقاومت ایران، دزفول قهرمان که سرشار از منابع خدادادی و نیروی جوان انقلابی است، می‌تواند پرچمدار تحقق شعار سال یعنی «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» باشد.
امام جمعه دزفول در این پیام با تبریک فرا رسیدن بهار طبیعت و تقارن آن با میلاد بهار جانها، حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به همه مردم شهرستان دزفول، سالی توام با آرامش، معنویت و نشاط از درگاه باری تعالی مسئلت کرد.
وی با بیان اینکه دزفول از ظرفیت‌های مهم اقتصادی، کشاورزی و دامپروری برخوردار است، افزود: این شهرستان با استفاده از دانش جوانانش می‌تواند قله‌های اشتغال آفرینی را فتح کرده و بار دیگر ستاره ممتازی در آسمان کشور باشد.
امام جمعه دزفول اظهارداشت: تحقق این شعار در دزفول فقط و فقط با تسهیل­گری و حمایت مسئولان و تلاش جهادگونه مردم مقاوم این شهرستان بخصوص جوانان انجام خواهد شد.
وی در آغاز سال نو یاد و خاطره همه شهدای عزیز بویژه شهدای فتح المبین را گرامی داشت و ضمن ارج نهادن به جانبازان بزرگوار و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، برای عموم شهروندان از خداوند منان سلامتی و سعادت مسئلت کرد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تبریک فرارسیدن سال نو، سال ۱۴۰۱ را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری فرمودند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19878