جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶
Share/Save/Bookmark
 

اجرای عملیات آهک پاشی در منطقه شش

صدای فردا - لايروبي و آهك پاشي جوي هاي روباز با هدف ايجاد محيط زيست سالم و پاكيزه و مهيا کردن شرايط زندگي بهتر و به دور از آلودگي و تامين سلامت شهروندان است كه رسيدگي به آن از اهم وظايف دستگاه هاي اجرايي و نظارتي مي باشد .
اجرای عملیات آهک پاشی در منطقه شش
 
امیر کعبی مدیر منطقه ضمن تاکید به اجرای طرح بهسازی محیطهای آلوده در مناطق و محلات کم برخوردار گفت : با توجه به روباز بودن جوی روباز محلات متعدد منطقه و امكان شيوع بيماريهاي ميكروبي ، شهرداری منطقه شش به منظور جلوگيري از ايجاد هر گونه آلودگي و پيشگيري از رشد اماکن آلوده و شيوع بيماريهاي مسري و همچنين حفظ بهداشت و نظافت عمومي ،اکیپ لایروب خدمات شهری اقدام به لايروبي و آهك پاشي جويهاي روباز کوی گلدشت کرده است .
امیر کعبی در ادامه افزود : لايروبي و آهك پاشي جوي هاي روباز با هدف ايجاد محيط زيست سالم و پاكيزه و مهيا کردن شرايط زندگي بهتر و به دور از آلودگي و تامين سلامت شهروندان است كه رسيدگي به آن از اهم وظايف دستگاه هاي اجرايي و نظارتي مي باشد .
وی در پایان خاطرنشان کرد : این عملیات در یک اقدام ضربتی در خیابانهای کوی گلدشت توسط اکیپ لایروب خدمات شهری منطقه انجام شد و طبق برنامه زمانبندی شده در دیگر نقاط منطقه انجام خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19568