جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶
Share/Save/Bookmark
 

توقیف خودروی حامل بار تریاک در هفتکل

صدای فردا - مأموران پلیس خودروی حامل مواد مخدر را تعقیب و با اقدامات پلیسی با رعایت قانون به کارگیری سلاح آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۱۷۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در هفتکل خبر داد.
سردار سید محمد صالحی اظهار کرد: در اجرای رصد و کنترل عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه بامواد مخدر استان خوزستان با کار اطلاعاتی گزارشی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محدوده شهرستان هفتکل دریافت کردند که تیم‌های عملیاتی برای بررسی موضوع اعزام شدند.
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک عملیات، خودروی سواری حامل مواد مخدر را شناسایی کردند و با علایم هشداردهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده خودرو با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزود و متواری شد. مأموران پلیس خودروی حامل مواد مخدر را تعقیب و با اقدامات پلیسی با رعایت قانون به کارگیری سلاح آن را متوقف کردند.
سردار صالحی در ادامه با بیان اینکه در این عملیات دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند و یکی از متهمان بر اثر تیراندازی زخمی شد، گفت: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی، ۱۷۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.
فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست که در صورت مشاهده و مواجهه با هر گونه موارد مشکوک، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19566