پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵
Share/Save/Bookmark
 

بهره مندی ۵ روستای بخش مرکزی شوش از آب شرب سالم تا پایان سال/ مناقصه تامین آب شرب ۳۸ روستای دیگر در دستور کار

صدای فردا - عملیات آبرسانی و تامین آب پایدار روستاهای خلف مسلم، مجید عبدالله، احمد مولا، خشان وجوی مجید در دستور کار قرار گرفت و تا قبل از پایان سال مشکل آب شرب این روستاها برطرف می شود.
بهره مندی ۵ روستای بخش مرکزی شوش از آب شرب سالم تا پایان سال/ مناقصه تامین آب شرب ۳۸ روستای دیگر در دستور کار
 
با حضور دکتر کرمی نژاد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان و نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی، مردم شریف و عزیز و مسئولان محلی جلسه ای برای حل مشکل آب روستاهای بخش مرکزی شوش برگزار شد.
 
دکتر کرمی نژاد در این جلسه با اشاره به برطرف کردن مشکلات کم آبی در ۵ روستای شوش تصریح کرد: عملیات آبرسانی و تامین آب پایدار روستاهای خلف مسلم،  مجید عبدالله، احمد مولا، خشان وجوی مجید در دستور کار قرار گرفت و تا قبل از پایان سال مشکل آب شرب این روستاها برطرف می شود.
 
وی افزود: با روی کار آمدن دولت جدید سرعت در خدمت رسانی به مردم چند برابر شده است و با توجه به نگاه و توجه وزیر محترم نیرو برای برطرف کردن مشکلات روستا، عزم جدی در چند ماهه گذشته در زمینه تامین آب پایدار در روستاهای خوزستان راسخ شده است و  با تمام توان مشکلات تامین آب روستاها در دستور کار است.
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان به تامین آب ۳۸ روستای دیگر شهرستان شوش اشاره کرد و‌گفت: دستورات لازم به امور قراردادهای شرکت آبفا خوزستان برای برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار داده شده است و عملیات خط انتقال آب ۲۵ کیلومتری خماط تا خلف حیدر در دستور کار قرار گرفت.
 
دکتر کرمی نژاد خاطر نشان کرد: مهمترین اولویت آبفا خوزستان برطرف کردن مشکلات آب شرب روستاها است که در این چندماه گذشته بیش از ۷۰۳ روستا مشکل تامین آب شرب آنها برطرف شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19518