پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱
Share/Save/Bookmark
 

عوامل تیراندازی منجر به مرگ شهردار دهدز دستگیر شدند

صدای فردا - خط قرمز ما امنیت شهروندان است و برخورد با عوامل برهم زننده امنیت مردم در اولویت کار نیروی انتظامی قرار دارد.
عوامل تیراندازی منجر به مرگ شهردار دهدز دستگیر شدند
 
ظهر یکشنبه هفته جاری در جریان عملیات تعقیب و گریز نیروی انتظامی با سارقان مسلح در خیابان محمد رسول‌الله ایذه شهردار دهدز به صورت تصادفی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.
وی افزود: از همان روز حادثه، رسیدگی به این پرونده توسط نیروهای انتظامی آغاز شد و پیش از ظهر امروز عوامل این درگیری مسلحانه در مخفیگاه خود دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
سرپرست فرمانداری ایذه با بیان اینکه افراد دستگیر شده چهار نفر هستند ادامه داد: تعدادی از این افراد سابقه کیفری دارند و قطعا دستگاه قضایی برخورد شدیدی با آنها خواهد کرد.
وی در ادامه از دستگیری چهار نفر از عوامل تیراندازی دیگر در خیابان شهید قریشوندی ایذه خبر داد و گفت: خط قرمز ما امنیت شهروندان است و برخورد با عوامل برهم زننده امنیت مردم در اولویت کار نیروی انتظامی قرار دارد.
فرشاد نقدی شهردار دهدز ظهر یکشنبه در جریان عملیات تعقیب و گریز نیروی انتظامی با سارقان مسلح در خیابان محمد رسول‌الله ایذه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.
دهدز مرکز شهرستان تازه تاسیس دزپارت در ۲۵۰ کیلومتری شمال شرق اهواز قرار دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19471