سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲
Share/Save/Bookmark
 

توزیع هشت هزار لیتر روغن بین ماشین‌های سنگین دزفول آغاز شد

صدای فردا - کامیون‌داران در شرایط فعلی برای لوازم یدکی و لاستیک مشکل دارند که با توزیع این روغن‌ها با نرخ دولتی امیدواریم بخشی از مشکلات آنها برطرف شود.
توزیع هشت هزار لیتر روغن بین ماشین‌های سنگین دزفول آغاز شد
 
با پیگیری‌هایی که از طریق نمایندگی روغن ایرانول و فرمانداری دزفول انجام شد، هشت هزار لیتر روغن ۱۷ هزار و روغن هفت هزار ایرانول سهمیه‌ای به دزفول تعلق گرفت که با نرخ دولتی برای تنظیم بازار توزیع می‌شوند.
وی با بیان اینکه طی هماهنگی با شرکت روغن ایرانول قرار است این سهمیه به صورت ماهانه یا ۲ ماه یکبار برقرار باشد، ادامه داد: روزانه بیش از ۲ هزار کامیون برون شهری از دزفول خارج می‌شود علاوه بر این، بیشترین معادن سنگ شکن استان در دزفول واقع شده‌اند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دزفول بیان کرد: کامیون‌داران در شرایط فعلی برای لوازم یدکی و لاستیک مشکل دارند که با توزیع این روغن‌ها با نرخ دولتی امیدواریم بخشی از مشکلات آنها برطرف شود.
وی افزود: ۲۰ لیتر روغن ایرانول دولتی ۱۷ هزار با نرخ دولتی حدود هفت میلیون و ۱۸۶ هزار ریال به هر یک از کامیون داران عرضه می‌شود که نرخ آزاد آن بیشتر است.
علی فرهمندپور فرماندار ویژه دزفول نیز گفت: این اقدام در راستای مساعدت و کمک به کامیون‌داران دزفول از اقشار تاثیرگذار کشور انجام شده است.
وی افزود: توزیع روغن با قیمت کارخانه با همکاری شرکت ایرانول و روغن موتور انجام می‌شود و درصورت تقاضای بیشتر تداوم خواهد داشت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19466