يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲
Share/Save/Bookmark
 

وزیر انتخابی جهاد کشاورزی تاکنون در مسئله انتقال آب ورود نکرده است

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: وزیر انتخابی جهاد کشاورزی، از نیروهای بسیار خوش‌فکر و صاحب نظر در حوزه کشاورزی است و نگاهی متفاوت به اصفهان و خوزستان نخواهد داشت و تاکنون در مسئله انتقال آب ورود نکرده است.
وزیر انتخابی جهاد کشاورزی تاکنون در مسئله انتقال آب ورود نکرده است
 
عبدالله ایزدپناه، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای فردا، درباره انتخاب وزرا دولت سیزدهم اظهار داشت: انتخاب مخبر دزفولی به عنوان معاون اول رئیس جمهور، با توجه به سابقه درخشان به ویژه در ستاد احیا فرمان امام(ره)، انتخاب برگزیده می باشد؛ وی یکی از افتخارات خوزستان است.

وی با بیان اینکه واکسن برکت نیز در این ستاد مقدس تولید شد، عنوان کرد: حضور مخبر دزفولی در جایگاه معاون اول ریاست جمهوری می‌تواند برای کشور به ویژه برای خوزستان امیدوارکننده باشد.

نماینده مردم ایذه و باغملک درباره وزرای انتخابی نیرو و جهاد کشاورزی بیان کرد: وزیر انتخابی جهاد کشاورزی، از نیروهای بسیار خوش‌فکر و صاحب نظر در حوزه کشاورزی است و نگاهی متفاوت به اصفهان و خوزستان نخواهد داشت و تاکنون در مسئله انتقال آب ورود نکرده است.

وی با اشاره به وزیر انتخابی نیرو افزود: وزیر انتخابی نیرو نیز بنا ندارد بدون هماهنگی و تضییع حق خوزستان اقداماتی انجام دهد. در مسئله انتقال آب، مخالفت ما برای آب شرب نیست ما مخالف انتقال آب جهت مصارف صنعتی و کشاورزی هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در پایان گفت: ما به وزرای انتخابی خوشبین هستیم اما از حق خوزستان مراقبت می کنیم.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 18737