چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲
Share/Save/Bookmark
 

از رهبری خواستیم دستوراتی را درخصوص وضعیت آب و فاضلاب خوزستان صادر کنند

صدای فردا - نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: وضع فعلی اهواز و استان در خصوص آب و فاضلاب را به رهبری اطلاع دادیم و از ایشان خواستیم که دستوراتی در این زمینه صادر کنند.
 
آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‌جزایری در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز که امروز (۲۷ آذر) در سالن شهدای این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: از زحمات رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی اهواز تقدیر می‌کنم و می‌توان در مقاطع مختلف از تجربیات وی استفاده کرد و همچنین به رییس جدید خیرمقدم می‌گویم و آرزوی توفیق برای ایشان دارم.
به گزارش صدای فردا، وی افزود: دیروز در جلسه‌ای به خدمت رهبر رسیده بودیم و از ایشان به خاطر فرمایشات‌شان و خاموش کردن آتش فتنه، قدردانی کردم. همچنین از مردم فهیمی که به فرمایش رهبری احترام گذاشتند و صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و علیه استکبار به خیابان‌ها آمدند، قدردانی می‌کنم؛ خوشبختانه کشور ما از خطر بزرگی، رهایی یافت.
نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: همچنین وضع فعلی اهواز و استان در خصوص آب و فاضلاب را به رهبری اطلاع دادیم و از ایشان خواستیم که دستوراتی در این زمینه صادر کنند.   


منبع: ایسنا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 14206