يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴
Share/Save/Bookmark
 

رفع بی نظمی مسافرکش های اهوازی با ورود پلیس میسر می شود

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اهواز گفت: برای مقابله با بی نظمی تاکسی های مسافربر مرکز شهر اهواز با نبود بازوی اجرایی مواجه ایم و بازرسان ایستگاههای تاکسی نیازمند همکاری پلیس هستند.
 
به گزارش صدای فردا- رحیم کعب عمیر در گفتگو با خبرنگار صدای فردا درباره افزایش قیمت کرایه تاکسی در اهواز اظهار کرد: از ابتدای مهرماه سال جاری همزمان با آغاز مدارس مطابق با نرخنامه جدید کرایه تاکسی ها 20 درصد افزایش یافت.
وی افزود: در صورت مشاهده تخلف از سوی خودروهای مسافربر ساماندهی شده به منظور درخواست کرایه بیشتر از مبلغ مصوب در نرخنامه، با ارسال کد تاکسی مورد نظر از سوی مسافر، شناسایی و برخورد لازم انجام خواهد شد.
   رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به کمبود تاکسی های مسافر بر در این شهر، عنوان کرد: به طور کلی تعداد کلیه تاکسی های مسافربر ساماندهی شده شهر اهواز کمتر از 4 هزارتا است و به واسطه تاکسی های شخصی غیرساماندهی شده این معضل تا حدودی رفع شده است.
کعب عمیر به تاکسی های مسافربرهای شخصی که ساماندهی نشده اند اشاره کرد و گفت: اگرچه این قبیل تاکسی ها جور کمبود تاکسی را در اهواز بر دوش می کشند اما ایمن نبود آنها مشکل دیگری است که باید به آن نیز توجه داشت.
وی ادامه داد: هماهنگی های لازم برای برگزاری نشست با راهنمایی و رانندگی، راهور و... انجام شده اما عدم حضور آنها در جلسات باعث طولانی تر شدن این مشکل در اهواز شده است.
عضو شورای شهر اهواز بیان داشت: برای مقابله با بی نظمی میان رانندگان تاکسی های مسافربر در مرکز شهر اهواز با نبود بازوی اجرایی مواجه ایم، چرا که نیروهای اجرایی به وظیفه خود عمل می کنند اما بازرس بدون همکاری پلیس جایز نیست.

 
   

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 13540