پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۹
Share/Save/Bookmark
۱
 
دکتر عارف در دیدار با اعضای ائتلاف امید خوزستان :

در مجلس دهم مسائل اقتصادی و اجتماعی در راس اولویت ها خواهد بود

دکتر عارف با اشاره به اینکه تکلیف 8 کرسی مجلس در مرحله دوم انتخابات این استان تعیین می شود اظهار داشت : برای ائتلاف امید وضعیت استان خوزستان در مرحله دوم بسیار مهم است و براین اساس اینجانب در ایام تبلیغات انتخاباتی به طور قطع به این استان سفر خواهم کرد .
 

دکتر عارف در دیدار با برخی اعضای ائتلاف امید خوزستان اظهار داشت : در مجلس دهم مسائل اقتصادی و اجتماعی اولویت های اساسی ما خواهد بود . منتخب اول شهر تهران در این دیدار با تاکید براینکه مردم با رای لیست امید با ما اتمام حجت کردند گفت : اهتمام اصلی در مجلس آینده حل مسائل معیشتی و تدبیر در خصوص چالش های اجتماعی است . رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در ادامه اظهار داشت : در برخی شاخص های اجتماعی وضعیت از آسیب عبور کرده است و به مرز بحران رسیده است و لذا باید تدابیر جدی و کارامد برای مواجه با این مسائل اتخاذ شود . دکتر عارف در همین ارتباط عنوان کرد : پرداختن به مسائل اقتصادی مانند ایجاد اشتغال و کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی مسائلی هستند که مورد اتفاق همه جریانات سیاسی هستند و لذا می توان یک ائتلاف فراگیر در این موارد ایجاد کرد و با تدوین سیاست های رفاهی موثر و واقع بینانه  به سمت توسعه همه جانبه کشور پیش برویم . 
رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان همچنین با تشکر از اقدامات شورای عالی اصلاح طلبان در استان خوزستان گفت : استان خوزستان یک استان استراتژیک است و وظیفه همه سیاست گذاران است که با تلاش موثر توسعه و پیشرفت این استان را سرعت ببخشند. دکتر عارف با اشاره به اینکه تکلیف 8 کرسی مجلس در مرحله دوم انتخابات این استان تعیین می شود اظهار داشت : برای ائتلاف امید وضعیت استان خوزستان در مرحله دوم بسیار مهم است و براین اساس اینجانب در ایام تبلیغات انتخاباتی به طور قطع به این استان سفر خواهم کرد .
گفتنی است در ابتدای این دیدار دکتر کیانوش راد رئیس شورای عالی اصلاح طلبان در استان خوزستان  ضمن تشكر از فداكاري دكتر عارف و نقش ماندگار ايشان در تاريخ معاصر ايران ، به ارائه گزارشي از وضعيت سياسي خوزستان و فعاليت شوراي سياست گذاري در دور اول انتخاب پرداخت . 
كيانوش راد تصريح كرد ، تقريبا تمام كانديداهاي شناخته شده ي اصلاح طلبان در خوزستان رد صلاحيت شدند و اين رد صلاحيت ها بعضا تا رده چهارم اولويت هاي كانديداهاي اصلاح طلبان را شامل مي شد. 
 ريس شوراي سياست گذاري استان خوزستان گفت :  اين در حالي است كه افراد تند جناح اصول گرا ، توسط مردم ، از ورود به مجلس باز ماندند. محمد كيانوش راد خطاب به عارف گفت : نقش شما در تحولات اخير نقشي ماندگار خواهد بود.صداقت و نيت پاك شما ، و تلاش شبانه روزي شما ، آنهم در كنار اشتغالات علمي ، الگوي خوبي براي فعالان سياسي است.
کیانوش راد با اشاره به اینکه راي مردمِ هوادارِ اصلاح طلبان  در اهواز ،  قومي و  قبيله اي ، و فاميلي و طايفه گرايانه  نيست تاکید کرد : در خوزستان وحدت خوبي در ميان اقوام ايجاد شده و همه فعالان سياسي اهواز  ،  با همدلي حامي ليست اصلاح طلبان هستند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 1214
 


Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۸ ۲۰:۰۳:۴۲
... و دارو دسته اصلاحات خوزستان برن گنداشون جمع کنن که آبروی استان بردن