نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
 
مسئولیت های اجتماعی در دستور کار فولاد اکسین

نمایندگان شرکت فولاد اکسین خوزستان از مدارس و مناطق محروم اطراف این شرکت به منظور مرتفع ساختن مسائل و مشکلات پیش رو بازدید به عمل آوردند.

 
 
جریمه ۹ میلیاردی تعزیرات برای شرکت توزیع برق خوزستان

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: شرکت توزیع برق خوزستان به دلیل دریافت وجه اضافی در حق دولت و شاکیان حدود ۹ میلیارد ریال جریمه شد.

 
 
پشت‌پرده امتیاز تحصیلی خاص در دانشگاه آزاد

چهارشنبه هفته پیش بود که احمد توکلی، رییس هیات‌مدیره دید‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به علی‌اکبر ولایتی، رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، از تحصیل ۱۳۴ نفر از فرزندان اعضا و برخی مدیران دانشگاه آزاد در رشته‌هایی غیر از رشته قبولی خود خبر داد و خواستار جلوگیری از رانت تحصیلی فرزندان برخی از اساتید ...

 
 
برپایی موکب شرکت فولاد اکسین خوزستان برای خدمت رسانی به زائران در مرز چزابه

همزمان با فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع) به منظور رفاه حال زائران امام حسین (ع) موکب فولاد اکسین خوزستان توسط پایگاه مقاومت بسیج شرکت در چزابه برپا شد.

 
 
فولاد اکسین به عنوان واحد برتر اداره استاندارد معرفی شد

مراسم گرامی داشت روز جهانی استاندارد با حضور واحدهای تولیدی و صنعتی استانی در زمینه های مختلف برگزار شد و شرکت فولاد اکسین خوزستان با ارزیابی به عمل آمده به عنوان واحد تولیدی نمونه از سوی اداره استاندارد در سال ۱۳۹۸ انتخاب شد.

 
 
علت تاخیر در بستن دایک های مرزی تالاب هورالعظیم چیست؟

آب تالاب هورالعظیم در سیلاب فروردین ماه امسال افزایش یافت و اکنون پس از گذشت ۶ ماه آب این تالاب کاهش یافته است.

 
 
حفظ اشتغال صنایع دستی خوزستان در گرو تامین مواد اولیه است

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اهواز گفت: حفظ فرصتهای شغلی حوزه صنایع دستی در استان خوزستان و تداوم فعالیت های کارآفرینی مربوط به آن در گرو تامین مواد اولیه با قیمت مناسب است.

 
 
بجای ایجاد حصارهای بلند ممنوعیت، بذر فرهنگ بکاریم

عیدی زاده گفت: همیشه موضوع محدودیت زنان در ورزشگاه مطرح است. چرا که می پندارند مردان آنگونه که باید الزامات فرهنگی و اجتماعی را رعایت نمی کنند، اما این مهم با فرهنگسازی برای ایجاد فضای بهتر قابل حل است.

 
 
لزوم فعالیت همه روزه احزاب علاوه بر زمان انتخابات/ نظام پرداخت حقوق در کشور به شدت تبعیض آمیز است/ نمایندگان فقط به فکر جیب خود نباشند

پیش بین گفت: بحران اقتصادی کشور ناشی از عدم توجه و بکار گیری نیروهای جوان و کاردان است، بجای نظارگر بودن بر کوچ نیروهای نخبه و فعال از داخل کشور در جذب نیروهای جوان و بکارگیری آنان در کشور، تلاش کنیم تا کمتر بار تحریم ها را بر دوش بکشیم.

 
 
فقیر و غنی از بحران اقتصادی کشور رنج می برند/ عدم تحقق شعارهای حسن روحانی در انتخابات بسته به تفکر غیر اصلاح طلبی ایشان است

عباس حیصمی گفت: به طور کلی آقای روحانی از ابتدا تفکر صد در صد اصلاحی نداشتند. اما به پشتوانه مرحوم هاشمی رفسنجانی و در شرایطی که اصلاح طلبان گزینه های مد نظرشان با عدم رد شدن از فیلتر انتخابات مواجه شد، آقای روحانی مطلوب ترین گزینه برای انتخاب بود.

 
 
ضرورت تقویت روحیه جهادی برای رفع محرومیت های شهر اهواز

موسوی زاده گفت: انتظار است تمام مدیران مناطق شهرداری کارجهادی را برای رفع محرومیت از سطح شهر انجام دهند.

 
 
اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای برای بیش از 24 هزار نفر در استان

سواعدی گفت: درشش ماهه اول سال جاری برای بیش از24هزار نفر در بخش دولتی آموزش های فنی و حرفه ای اجرا شد.

 
 
صدای فردا- مروری بر نتایج همکاری فولاد خوزستان و اکسین

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به همراه جمعی از معاونان و مدیران این شرکت با حضور در جلسه‌ای مشترک مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان، راهکارهای توسعه همکاری میان دو شرکت را بررسی کردند.

 
 
تغییر تصمیم جابه‌جایی یکی از روستاهای زیر آب رفته خوزستان!

فرماندار شوش با اشاره به آخرین وضعیت روستای زیرآب رفته مگران 3 از تغییر تصمیم جابه‌جایی این روستا خبر داد.

 
 
صدای فردا- فاضلاب بیمارستانهایی که به کارون میرزد تصفیه خانه دارند، اپراتور ندارند!

تکدستان گفت: اگرچه بسیاری از بیمارستانهای اهواز مجهز به سیستم تصفیه خانه اند، اما با نبود اپراتور و مدیریت صحیح مواجه اند و از طرفی تجهیزات لازم هم در این خصوص جایگزین نمی شود.

 
 
صدای فردا- برکات سیل از بحران آن کمتر نبود

استاندار خوزستان با اعلام اینکه سیل فروردین خوزستان دستاوردهای خوبی را به ارمغان آورد، افزود: از جمله این دستاوردها ورود به سال آبی جدید بایک‌میلیارد متر مکعب بود که باعث شد از خشکسالی ۱۵ ساله خارج شویم.

 
 
جوابیه روابط عمومی شرکت فولاد اکسین در مورد واگذاری سهام

در پی انتشار گزارشی در مورد حضور مدیرعامل شرکت صدرتامین سهامدار مدیریتی شرکت فولاد اکسین در این شرکت روابط عمومی این شرکت طی نامه ای تکمیلی مواردی را به شرح زیر بیان داشت : جوابیه روابط عمومی شرکت فولاد اکسین   احتراماً پیرو موارد منتشر شده در مورد فروش سهام شرکت فولاد اکسین موارد زیر به استحضار ...

 
 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان گفت: «در پنجمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت صنایع‌دستی جنوب کشور که به میزبانی استان فارس برگزار شد، 17 اثر از خوزستان، نشان ملی مرغوبیت دریافت کردند.»

 
 
رفع بی نظمی مسافرکش های اهوازی با ورود پلیس میسر می شود

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اهواز گفت: برای مقابله با بی نظمی تاکسی های مسافربر مرکز شهر اهواز با نبود بازوی اجرایی مواجه ایم و بازرسان ایستگاههای تاکسی نیازمند همکاری پلیس هستند.

 
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰

بدون عنوان

 
بدون عنوان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه عملیات برداشت زیتون از سطح یک هزار و ۴۰۰ هکتار از باغات استان آغاز شده است، گفت: امسال پیش بینی می‌کنیم که بیش از 2 هزار و 100 تن زیتون از باغات استان برداشت شود.