نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
 
امنیت و آرامش کشور مرهون خون پاک شهدا است

صدای فردا - جوانان در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی برجسته‌ای داشتند.

 
 
نحوه محاسبه آب بهای نخیلات در خوزستان اصلاح شد

طی یک سال گذشته، نحوه محاسبه آب بهای نخیلات برای تولیدکنندگان و بهره برداران نخلستان‌های استان نگرانی‌هایی را ایجاد کرده بود. وی یادآورشد: محاسبه هزینه آب بهای نخیلات در سال ۱۳۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل آن، با افزایش چند برابری همراه بود تاجایی که انعقاد قرارداد بین سازمان آب ...

 
 
اجرای ۲۰۰ کیلومتر از طرح جامع فاضلاب اهواز با اعتبار اهدایی نفت

صدای فردا - علاوه بر این تفاهم‌نامه ۱۰۰میلیارد ریال نیز برای احداث و بازسازی شبکه فاضلاب منطقه شکاره شهرستان کارون از سوی صنعت نفت اختصاص یافته است.

 
 
خیرین سلامت خرمشهر ۲۰میلیارد ریال تجهیزات پزشکی اهدا کردند

صدای فردا - این دستگاه دیالیز به همراه ونتیلاتور مبله بزرگسال و ۳۰ کات نوزاد همگی به ارزش ۱۰میلیارد ریال توسط موسسه کارساز تامین شد و در مدار خدمت‌ به بیماران قرار گرفتند.

 
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

شهرداری اهواز گران اداره می شود

 

صدای فردا - وی همچنین در بازدید از مراحل تجهیز و تکمیل خانه استارت آپ و مراحل بازگشایی فرهنگسرای نجوم در گفتگو با عوامل اجرایی گفتند، استارت آپ ها کسب و کارهای آینده جهان هستند و شهرداری اهواز خود را برای پذیرش و ترویج این کسب و کارها آماده می کند

 
 
آخرین اقدامات بنیاد برکت برای آب‌رسانی به ۷۰۲ روستای خوزستان

صدای فردا - حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی فرد نیز ضمن استقبال و تقدیر از اقدامات بنیاد برکت، بر تعامل و همکاری هر چه بیشتر مسئولان و دستگاه‌های استانی با بنیاد تاکید کردند.

 
 
نوبت واکسن به ۲۲ ساله‌های خوزستان رسید

صدای فردا - تعداد موارد بستری خوزستان نیز که در پیک کرونا به ۳ هزار نفر رسیده بود، اکنون به یک هزار و ۶۵۰ نفر رسیده است.

 
 
ساخت اولین پیست اتومبیلرانی "آفرود" در خوزستان

صدای فردا - توسط هیات استان در حال انجام است و باتوجه به کار شبانه‌روزی، این پیست به زودی با حضور مسئولان استان و فدراسیون به افتتاح خواهد رسید.

 
 

صدای فردا - پروژه‌های زیادی بین آبفا و شهرداری به صورت مشترک طراحی شده و در مرحله اول ۱۴۰ پروژه برای رفع ۵۶ نقطه بحرانی ، در دستور کار قرار دارد و در مرحله دوم نیز بالغ بر ۸۰ پروژه با عنوان علاج بخشی در دستور کار است.

 
 
کوچ عشایر خوزستان به سمت مناطق گرمسیری آغاز شد

صدای فردا - آبرسانی سیار با ۲۹ دستگاه تانکر در مسیر کوچ عشایر انجام می شود و تامین آذوقه ، اختصاص تسهیلات برای خرید علوفه ، ارائه خدمات پزشکی و انجام واکسیناسیون نیز در دستور کار قرار دارد.

 
 
وزیر نفت: ۱۵۳ میلیارد بشکه نفت قابل استحصال داریم

صدای فردا - آمادگی داریم در قالب قراردادها و مشوق های مختلف بتوانیم از ظرفیت سرمایه گذاران برای برداشت از میادن مشترک و مستقل استفاده کنیم.

 
 
توسعه میادین نفتی با مشارکت سرمایه گذاران داخلی و خارجی دنبال می شوند

صدای فردا - موضوع برداشت حداکثری از میادین مشترک در اولویت‌های کاری وزارت نفت قرار دارد و این امر به جدیت دنبال خواهد شد.

 
 
خلیلیان: دولت در تلاش برای رفع موانع توسعه و رفاه مردم خوزستان است

صدای فردا - اما باید موانعی که سالها است در پیش روی توسعه آبادان، اروندکنار و خرمشهر پابرجا مانده و عملا مانع رشد و توسعه و رفاه مردم شده که نمونه‌های امروز در اروندکنار و دیشب در شهر آبادان دیدیم که واقعاً جای تاسف دارد رفع کنیم.

 
 
ردیف اعتباری برای فاضلاب شهرهای کارون، باوی و حمیدیه اختصاص یافت

صدای فردا - مجلس گذشته به اشکالی در این ۵۰ میلیون یورو اختصاص یافته توجه نکرده بود و در بودجه سال ۱۳۹۹ قیمت دلار را ۱۷۰ هزار ریال در نظر گرفته بودند.

 
 
آمادگی وزارت نفت برای استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی

صدای فردا - امیدواریم با همکاری و همراهی کمیسیون انرژی، بحث افزایش برداشت از میادین مشترک و حفظ و نگهداشت تولید را دنبال کنیم.

 
 
روند فعالیت دکل حفاری ۲۵ فتح با حضور وزیر نفت بررسی شد

صدای فردا - هنگام ورود وزیر نفت به محوطه استقرار دستگاه حفاری ۲۵ فتح در میدان نفتی اهواز، ابتدا مدیر HSE، گزارش ایمنی و نکات و دستورالعمل های لازم بر روی دکل های حفاری را ارائه داد و وزیر از سوی مدیران ارشد و کارکنان عملیاتی مورد استقبال قرار گرفت.

 
 

در حالی که نماینده تهران با اظهارات ناقص خود در صحن مجلس به آشفته بازار میوه و تره‌بار در خوزستان دامن می‌زند، نمایندگان خوزستان با سکوت شائبه‌برانگیزشان سوالاتی را در اذهان عمومی ایجاد کرده‌اند که مستلزم پاسخگویی است.

 
 
انقلاب برای رسیدن به مسیر روشن بهای سنگینی داده است

صدای فردا - اگرچه حضرت زینب(س) چهره شاخص اربعین و سیدالشهدا چهره برجسته عاشورا است اما بین این ۲ شخصیت برجسته تفاوت هایی نیز وجود داشت.

 
 
رییس شورای شهر اهواز: اولویت ما اجرای طرح دفع ابهای سطحی است

صدای فردا - اکنون باتوجه به حساسیت موضوع از شهرداری و آبفا درخواست جدی داریم به اجرای پروژه های فاضلاب سرعت بیشتری دهند.

 
 
استاندار: نظام تصمیم به پیشرفت خوزستان دارد

صدای فردا - بسیاری از مسایل ساده در خوزستان به دلیل تصمیم نادرست و غیرقطعی که گرفته می‌شود به نتیجه نمی‌رسند و همین موضوع باعث بروز سختی و مشکلات متعدد در استان شده است.