دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۴
Share/Save/Bookmark
 

غیبت معنادار فان‌خال در تمرین امروز منچستریونایتد

رسانه‌های انگلیسی امروز تصاویر فان خال را در فرودگاه این شهر دیدند که به سمت هلند پرواز کرد. او اعلام کرد به خاطر جشن تولد دخترش به هلند رفته ولی گمانه زنی هایی نیز به گوش می‌رسد که او دیگر به انگلیس بازنخواهد گشت.
منچستریونایتد روز شنبه در اولدترافورد مقابل ساوثهمپتون شکست خورد تا فشار روی لوئیس فن خال بیشتر شود. تنها ۱۵ مسابقه تا انتهای فصل باقی مانده و فان خال فشار زیادی را متحمل می شود. او گفت که در تلاش است تا انتظارات هواداران را برآورده کند اما تاکنون موفق به انجام آن نشده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، رسانه‌های انگلیسی امروز تصاویر فان خال را در فرودگاه این شهر دیدند که به سمت هلند پرواز کرد. او اعلام کرد به خاطر جشن تولد دخترش به هلند رفته ولی گمانه زنی هایی نیز به گوش می‌رسد که او دیگر به انگلیس بازنخواهد گشت.

در غیاب فان خال، تمرین‌ امروز منچستریونایتد را رایان گیگز هدایت کرد.

او درباره وضعیت تیمش گفت: من بسیار ناامید و مایوس هستم. نتوانستم انتظاراتی را که هواداران از منچستریونایتد می‌خواهند برآورده کنم. آنها انتظارات زیادی از من دارند یا داشتند. من نتوانستم این کار را برای آنها انجام دهم، به همین دلیل من بسیار ناامیدم.

فان خال درباره هو شدن از سوی هواداران منچستر گفت: آنها نیز از دانش فوتبالی برخوردار هستند و می‌خواهند فوتبال سرگرم کننده‌ای ببینند. شما باید فوتبال سرگرم کننده‌ای را برای آنها ارائه دهید. در روز شنبه فکر نمی‌کنم که ما توانستیم آنها را سرگرم کنیم بنابراین می‌توانند بسیار عصبانی باشند.

فان خال در حالی 3 برابر مویس در منچستریونایتد هزینه کرده که عملکردش نسبت به فصل اول مویس ضعیف‌تر بوده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 673