يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵
Share/Save/Bookmark
 

امنیت و آرامش کشور مرهون خون پاک شهدا است

صدای فردا - جوانان در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی برجسته‌ای داشتند.
امنیت و آرامش کشور مرهون خون پاک شهدا است
 
امیر سرتیپ دوم محمدعلی گودرزی روز یکشنبه در نشست مشترک با رسانه های استان خوزستان به مناسبت هفته دفاع مقدس در مجتمع فجر سپاه اظهار داشت: لشکر ۹۲ زرهی در دوران دفاع مقدس در مناطق طلاییه ، سوسنگرد و بستان در کنار دیگر رزمندگان حماسه آفرینی کرد.
 جانشین لشکر ۹۲ زرهی اهواز در ادامه به تشریح ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: برنامه‌های مختلفی از جمله دیدار با پیشکسوتان دفاع مقدس و بزرگداشت یاد وخاطره سربازانی که در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند از سوی لشکر ۹۲ زرهی پیش بینی شده است.
وی رزمندگان دوران دفاع مقدس را سرمایه های عظیم کشور معرفی کرد و افزود : جوانان در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی برجسته‌ای داشتند.
جانشین لشکر ۹۲ زرهی اهواز ، دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان ، عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدا را از دیگر برنامه‌های ارتش در هفته دفاع مقدس در استان خوزستان برشمرد و گفت: این برنامه ها با توجه به شرایط کرونا به صورت محدود برگزار می شوند.
امیر گودرزی با تشریح نقش برجسته‌ شهدا در هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد : تجلیل از خانواده معظم شهدا به واسطه نقش تاثیر گذار آنها در هشت سال دفاع مقدس از دیگر برنامه های ارتش به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان خوزستان می باشد.
وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در فضای مجازی گفت: استفاده از فضای مجازی برای معرفی و نقش نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس و گفت و گو با پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در عملیات‌های مختلف در برنامه های این هفته گنجانده شده است.
جانشین لشکر ۹۲ زرهی اهواز در ادامه به راه اندازی مراکز واکسیناسیون در شهرهای اهواز و دزفول اشاره کرد و گفت: امروز جبهه نبرد تغییر کرده و تمام تلاش نیروهای مسلح کمک به کادر درمان برای مهار ویروس کرونا است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 18952