يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۵
Share/Save/Bookmark
 
استاندار خوزستان:

بعضی ناملایمات، احداث پتروشیمی مسجدسلیمان را به تاخیر انداخت

صدای فردا - احداث پتروشیمی مسجدسلیمان به خوبی پیش رفته است و در این زمینه از مسئولان، مدیران و کارگرانی که در اجرای آن نقش داشته‌اند، تشکر می‌کنم.
بعضی ناملایمات، احداث پتروشیمی مسجدسلیمان را به تاخیر انداخت
 
استاندار خوزستان گفت: اگر بعضی ناملایمات وجود نداشت، اکنون شاهد افتتاح پروژه پتروشیمی مسجدسلیمان بودیم اما برخی از مسائل و ناهماهنگی‌ها باعث شد که احداث این طرح حدود یک سال به تاخیر بیافتد.
غلامرضا شریعتی امروز ( ۱۲مردادماه) در حاشیه بازدید معاون هماهنگی و پیگیری امور استان‌های دفتر رئیس جمهور از شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه روند احداث پتروشیمی مسجدسلیمان به خوبی پیش رفته است و در این زمینه از مسئولان، مدیران و کارگرانی که در اجرای آن نقش داشته‌اند، تشکر می‌کنم.
به گزارش ایسنا، وی افزود: پروژه احداث پتروشیمی مسجدسلیمان از مهرماه سال ۹۵ آغاز شد و با سرعت بسیار خوبی پیش رفت و همه کارها بر اساس برنامه‌های زمان‌بندی اجرایی شده است.
استاندار خوزستان تصریح کرد: اگر بعضی ناملایمات وجود نداشت، اکنون شاهد افتتاح پروژه پتروشیمی مسجدسلیمان بودیم اما برخی از مسائل و ناهماهنگی‌ها باعث شد که احداث این طرح حدود یک سال به تاخیر بیافتد.
شریعتی گفت: این طرح به اشتغال در منطقه، رونق تولید و همچنین خلق ثروت کمک می‌کند و زمینه‌ساز ایجاد درآمدهای ارزی برای کشور است. امیدواریم آنچه برای این منطقه در نظر گرفته شده است از جمله طرح‌های پترو پالایش و نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی، اجرایی شوند؛ این طرح‌ها موجب شکوفایی منطقه زیلایی، مسجدسلیمان، لالی و اندیکا پس از سال‌ها مشکلات می‌شوند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16551