دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۷
Share/Save/Bookmark
 

پیام تسلیت مدیرعامل شركت ملی حفاری ایران به مناسبت درگذشت زنده یاد رضا طاهری مشاور مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب

صدای فردا - بی تردید اندوه این مصیبت سترگ در هیچ بیان و قلمی نمی گنجد و تنها تسلیم در برابر مشیت الهی است که رنج فراقش را تحمل پذیر می نماید.
پیام تسلیت مدیرعامل شركت ملی حفاری ایران به مناسبت درگذشت زنده یاد رضا طاهری مشاور مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب
 
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی درگذشت زنده یاد مهندس رضاطاهری رییس اسبق روابط عمومی و مشاور مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب در مسئولیت های اجتماعی را به مجموعه کارکنان صنعت جنوب بویژه و خانواده داغدار آن عزیز به حق پیوسته تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است:
برادر عزیزم رضا طاهری ناباورانه از میان مارخت بر بست وبه دیار معبود شتافت ،او رفت وتنها انتظارش باقی و  جایش در یاد و خاطره ما خالی است.
چه سخت است در گوشه‌ای تنها نشستن و به آرامی در خود شکستن و یاد عزیزان را گرامی داشتن و چه غم انگیز است  از پنجره خیال زندگی به تصویرت چشم دوختن حاج رضای عزیز...
خداحافظ حاج رضای بزرگوار، شاید این تلخ ترین خداحافظی عمرمان باشد ...
یادت همیشه با ما است و خاطره ات ماندگار ...
ارزش بودن انسان های شریف را همیشه می توان از اندیشه یک لحظه نبودن در نگاه غم انگیز  دوستان به نظاره نشست..
درگذشت غم انگیز برادر عزیزمان زنده یاد مهندس رضا طاهری تاثر عمیق و غم جانکاهی بر قلب و روح اینجانب  و کارکنان شریف شرکت ملی مناطق  نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران نشاند.
غم از دست دادن این همکار خدوم ، پر تلاش و خستگی ناپذیر بسی دردناک و ضایعه ای  حزن انگیز برای دوستان ،آشنایان وکارکنان صنعت نفت خواهد بود، اما دنیا سرای گذر است و نه جای ماندن و هر لحظه باید آماده کوچ از آن بود ... 
بی تردید اندوه این مصیبت سترگ در هیچ بیان و قلمی نمی گنجد و تنها تسلیم در برابر مشیت الهی است که رنج فراقش را تحمل پذیر می نماید. 
از ورای دیدگان حلقه بسته به اشک فراق و با قلبی آکنده از حزن واندوه  مراتب تسلیت و تعزیت صمیمانه خود و کارکنان شرکت ملی حفاری ایران را به خانواده معزز و داغدار آن عزیز بحق پیوسته اعلام می دارم و از خداوند رحمان آرزوی رحمت واسعه وعلو درجات عالیه برای آن  زنده یاد وصبر و بردباری و طول عمر با عزت وسعادت برای بازماندگان محترم را آرزومندم.
 انشاالله روح بلند آن فقید سعید با صالحان و برادر شهیدش محشور و همجوار گردد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16122