شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۶
Share/Save/Bookmark
 

اولین محصول تولیدی گندله شرکت سیمیدکو به مقصد خوزستان ارسال شد

صدای فردا - گزارش خبرنگار ما حاکی است، این ‌محموله با سیستم ترابری شرکت چند وجهی فولاد لجستیک به مقصد اهواز ارسال شده است.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت سیمیدکو و به نقل از محمد مدنی‌ فر مدیرعامل، پس از گذشت کمتر از سه هفته از راه‌ اندازی کارخانه تولید گندله، اولین محصول تولیدی به وزن سه هزار تن بارگیری و به مقصد شرکت صنعت فولاد شادگان، از شرکت‌های تابعه گروه فولاد خوزستان ارسال گردید.
 
مدیرعامل شرکت سیمیدکو با بیان این نکته که کارکنان تلاشگر این شرکت طبق فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نام گذاری امسال به نام سال "جهش تولید"، مقوله تولید را در عمل تحقق بخشیدند، افزود: خوشبختانه فرآیند تولید گندله در شرکت سیمیدکو بر اساس برنامه پیش‌بینی شده در حال انجام است و تولید محصول بیشتر از برنامه محقق شده است.
 
مدنی‌ فر، حمایت و همکاری مدیرعامل، مدیران و کارشناسان شرکت فولاد خوزستان را در تحقق این مهم، ستودنی دانست و افزود: این موفقیت قطعاً بدون حمایت و هم‌ افزایی و استفاده از دانش فنی متخصصان شرکت فولاد خوزستان و شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب محقق نمی‌شد و باید قدردان حمایت‌های این شرکت باشیم. 
 
گزارش خبرنگار ما حاکی است، این ‌محموله با سیستم ترابری شرکت چند وجهی فولاد لجستیک به مقصد اهواز ارسال شده است.
 
گفتنی است، خط تولید گندله شرکت سیمیدکو به دست متخصصان داخلی و با سرمایه‌گذاری ۸۸۲ میلیون یوان و ۱۶۵۰ میلیارد ریال در کمتر از سه سال راه اندازی شده و با تولید ۲/۵ میلیون تن گندله در سال، برای ۱۵۰۰ تن از جوانان به صورت مستقیم و غیرمستقیم در منطقه سنگان شهرستان خواف ایجاد اشتغال نموده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16101