جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰
Share/Save/Bookmark
 

بازار ماهشهر تا ۲۳ فروردین تعطیل است

صدای فردا - فرماندار ماهشهر گفت‌: در راستای کنترل ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار این بیماری بازار شهرستان ماهشهر تا روز شنبه ۲۳ فروردین همچنان تعطیل است.
از بیست و سوم فروردین به بعد برای تعیین تکلیف فعالیت اصناف باتوجه به دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت و درمان اقدام می شود تا اصناف مختلف به ترتیب اولویت فعالیت خود را آغاز کنند.
وی از همکاری اصناف شهرستان ماهشهر با ستاد مقابله با کرونا و پیروی از دستورالعمل‌های آن در طول اجرای مصوبات ستاد تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر هرچه سریعتر بر این ویروس غلبه کرده و شاهد آغاز فعالیت اصناف و بازاریان در شهرستان باشیم. 
فرماندار ماهشهر گفت: واحدهای صنفی صنوف ارائه دهنده خدمات ضروری‌ در اولویت بازگشایی خواهند بود و برای آغاز فعالیت دیگر واحدهای صنفی تصمیمگیری می شود. ‌
بیرانوند تصریح کرد: با همکاری شهروندان ماهشهری آمار بیماری کرونا در این شهرستان کاهش یافته و امیدواریم تا پایان ریشه‌کنی این بیماری مردم از خارج شدن بی مورد و غیر ضروری از منازل خودداری کنند.
ویروس کرونا که کووید – ۱۹ نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15576