چهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱
Share/Save/Bookmark
 

محدودیت در ورودی‌های خوزستان برای خودروهای غیربومی

صدای فردا - خوزستان یک استان خاص و استراتژیک از نظر اقتصادی ، و دارای پایانه های مرزی ، بنادر و... است و نمی‌توانیم به طور کامل جاده‌های ورودی آن را مسدود کنیم.
محدودیت در ورودی‌های خوزستان برای خودروهای غیربومی
 
با خودروهایی که بدون دلیل قانع کننده‌ای قصد ورود به خوزستان را داشته باشند طبق قانون برخورد، و اجازه ورود به استان به آنها داده نمی شود.
وی افزود: خودروهایی که پلاک خارج از استان را دارند فقط در صورت داشتن برگ ماموریت و بررسی لازم توسط ماموران مستقر در ورودی‌ها اجازه ورود به خوزستان را خواهند داشت.
وی ادامه داد: خوزستان یک استان خاص و استراتژیک از نظر اقتصادی ، و دارای پایانه های مرزی ، بنادر و... است و نمی‌توانیم به طور کامل جاده‌های ورودی آن را مسدود کنیم.
رییس پلیس‌راه خوزستان گفت: به شهروندان و مسافران توصیه می‌شود با توجه به محدودیت‌ اعمال شده در ورودی‌های خوزستان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند تا از خطر ویروس کرونا در امان باشند.
سرهنگ دولتشاهی بیان کرد : برخی از مسافران و رانندگان خارج از خوزستان اصرار بی‌مورد برای تردد و ورود به این استان را دارند و در برابر ماموران پلیس مقاومت می کنند و گاهی باعث درگیری و توهین می‌ شوند که توصیه می‌کنیم همکاری لازم را با ماموران مستقر در ورودی‌ها داشته باشند تا این بیماری ازبین برود.
ویروس کرونا یا کووید – ۱۹ ، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۱۷۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.
تاکنون ۵۲۴ نفر در خوزستان به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۶۵ نفرفوت شدند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15484