شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲
Share/Save/Bookmark
 

کسب نخستین مدال خوزستان در مسابقات ورزشی هموفیلی کشور

صدای فردا - در بخش هموفیلی ابراهیم شیرالی در رشته دارت توانست به مدال برنز برسد و بر این اساس نیز اولین مدال تاریخ ورزش هموفیلی استان در مسابقات کشوری را کسب کردیم.
کسب نخستین مدال خوزستان در مسابقات ورزشی هموفیلی کشور
 
خوزستان به نخستین مدال تاریخ ورزش هموفیلی در مسابقات قهرمانی کشور دست پیدا کرد.
کیامرث حاجی‌زاده، رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: مسابقات هموفیلی و دیالیزی قهرمانی کشور، ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه در شهر قم برگزار شد که خوزستان با دو ورزشکار و یک مربی در این دوره از رقابت‌ها حضور داشت.
وی بیان کرد: در بخش هموفیلی ابراهیم شیرالی در رشته دارت توانست به مدال برنز برسد و بر این اساس نیز اولین مدال تاریخ ورزش هموفیلی استان در مسابقات کشوری را کسب کردیم.
رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان گفت: در رشته شطرنج بیماران دیالیزی نیز کامران کولیوند توانست به مدال نقره دست پیدا کند. خوزستان در این رقابت‌ها به دو مدال ارزشمند رسید که جا دارد از تلاش ورزشکاران استان قدردانی کنم.
وی با تمجید عملکرد ورزشکاران استان در رقابت‌های کشوری و همچنین افتخارآفرینی ورزشکاران خوزستانی در مسابقات جهانی پیوند اعضا در کشور انگلستان، عنوان کرد: در سال ۹۸، خوزستان مدال‌های خوبی کسب کرد و امیدوارم در سال ۹۹ نیز شاهد تداوم این موفقیت‌ها باشیم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15014