سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
Share/Save/Bookmark
 

حاشیه‌سازان پایشان را فراتر از حدشان گذاشته‌اند

صدای فردا - فوتسالیست خوزستانی، شایعاتی همچون مشکل با سرمربی تیم‌ملی و اظهارنظر فنی روی نیمکت و در رختکن تیم‌ملی را تکذیب کرد و گفت: آدم‌های حاشیه‌ساز و گستاخ، پای‌شان را فراتر از حدشان گذاشته‌اند و قطعا به زودی همه چیز مشخص می‌شود.
 
فرهاد توکلی در گفت‌وگو با صدای فردا، درباره شایعات اخیر درخصوص دلایل دعوت نشدن به تیم‌ملی، اظهارکرد: حدود یک ماه پیش سه چهار خبر کذب در مورد من و عملکردم نوشته شد و تا واکنش کوچکی نسبت به این موضوع نشان دادم، دیگر انتشار چنین اخبار کذبی ادامه پیدا نکرد تا این‌که چند روز پیش و زمانی‌که این عده حاشیه‌ساز، اسم من را در لیست تیم‌ملی ندیدند، مجددا شروع به پخش شایعات کردند و خیال واهی داشتند که دروغ‌های قبلی‌شان درست است.
وی گفت: حالا به هر دلیلی، من به تیم‌ملی دعوت نشدم، اما  مطمئن هستم که این موضوع به اخبار کذب این رسانه مربوط نمی‌شود و بهتر است، دلیل آن را از سرمربی تیم‌ملی بپرسند. این آدم‌های حاشیه‌ساز و گستاخ، پای‌شان را فراتر از حدشان گذاشته‌اند و در مورد شرافت و شخصیت من صحبت و حتی من را قضاوت کردند. این‌که کسی واکنش به اخبار دروغ‌شان نشان نمی‌دهد، دلیل بر درست بودن آن‌ها نیست.
فوتسالیست خوزستانی شاغل در تیم الکویت کویت با تاکید بر این‌که مشکل با سرمربی تیم‌ملی و اظهارنظر فنی روی نیمکت و در رختکن تیم‌ملی را تکذیب می‌کنم، عنوان کرد: جامعه فوتسال به اندازه کافی من و دیگران را می‌شناسد و می‌تواند به جمع‌بندی مناسبی در این مورد برسد. قطعا آن کسانی که شایعات را پخش می‌کنند، به زودی در جای دیگر خواهم دید و آن‌جا دیگر کسی خریدار حدس و گمان آن‌ها نیست و مشخص خواهد شد که با چه باور و چه انگیزه‌ای با آبروی من بازی کرده‌اند.منبع: ایسنا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 14743