سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸
Share/Save/Bookmark
 

نصب اسکله اهواز باعث تحول در قایقرانی کشور است

صدای فردا - رئیس هیات قایقرانی خوزستان با اشاره به در دستور کار بودن نصب اسلکه قایقرانی اهواز، گفت: نصب این اسکله به قایقرانی کشور و فدراسیون کمک می‌کند و تحول بزرگی در فدراسیون است.
 
جلال دریس در گفت‌وگو با صدای فردا، با بیان این‌که مشکل عمده قایقرانی استان این است که شهرستان اهواز فاقد اسکله است، اظهارکرد: باوجود این‌که در اهواز مربی و ورزشکاران خوبی داریم، اما متاسفانه اسکله قایقرانی نداریم، در حالی که در برخی شهرستان‌ها که هنوز هیات قایقرانی آن‌ها فعال نشده است، مشکل زیرساختی نداریم.
وی ادامه داد: زمانی که رئیس هیات قایقرانی خوزستان شدم، اقدامات‌ برای نصب اسکله اهواز آغاز شد و در وهله اول نیز توانستیم مجوز ساخت اسکله را در مکانی که باشگاه قایقرانی اهواز فعال است، بگیریم. در آن مقطع، با کمک شهرداری منطقه ۲، محیط را برای نصب اسکله پاکسازی و لایروبی کردیم و در حالی‌که شرایط برای نصب اسکله آماده بود، متاسفانه سیل آمد و همه چیز خراب شد.
رئیس هیات قایقرانی خوزستان گفت: مجددا پروسه برای پاکسازی و لایروبی محیط نصب اسکله آغاز شد و با رایزنی که با شهرداری منطقه ۲ داشتیم، مقرر شد بخشی از کارهای زیرساختی مربوط به پاکسازی محیط را انجام دهند که تا این‌جا نیز کار به خوبی پیش رفته و تنها نصب اسکله باقی مانده است.
وی افزود: مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز قول داده است که برای بحث خود اسکله، برآورد هزینه داشته باشند تا هر چه سریع‌تر این اسکله نصب شود و کار رونق و پیشرفت قایقرانی خوزستان سریع‌تر پیش برود.
دریس بیان کرد: نصب این اسکله به قایقرانی کشور و فدراسیون کمک می‌کند و تحول بزرگی در فدراسیون خواهد بود و می‌توان اهواز را به عنوان پایگاه قایقرانی کشور معرفی کرد. با نصب این اسکله، می‌توان اردوهای تیم‌ملی را هم در اهواز میزبانی کرد و این مهم ضمن تاثیر در جایگاه ورزشی استان، با گرفتن یکسری تجهیزات از فدراسیون نیز به نوعی آورده برای استان محسوب می‌شود.منبع: ایسنا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 14652