سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴
Share/Save/Bookmark
 

امنیت مثال‌زدنی در ایران برقرار است

صدای فردا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: امنیت و آرامش مثال‌زدنی با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب در نقاط مختلف کشور برقرار است.
 
سردار حسین اشتری روز سه‌شنبه در گفت وگو با صدای فردا با اشاره به تلاش دشمنان برای بی‌ثبات کردن ایران افزود: تمام توطئه‌های دشمن با حضور مردم در صحنه و اقتدار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی خنثی می‌شوند.
وی با بیان اینکه امنیت مثال‌زدنی و با ثباتی در نقاط مختلف کشور وجود دارد، اظهارداشت: مردم از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون حوادث و توطئه‌های بزرگی را پشت سر گذشته‌اند.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه این توطئه‌ها هیچ تاثیری در اراده ملت ایران نداشته‌اند، افزود: دشمن بداند در گام دوم انقلاب اسلامی مستحکم تر، با اراده‌تر و با برنامه‌ریزی بهتر از مردم خود دفاع می‌کنیم و گام‌های بلندی برای توسعه کشور برمی‌داریم.
وی با تقدیر از حضور پرشور مردم دزفول در حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام و رهبری گفت: مردم در نقاط مختلف کشور با تمام وجود به صحنه آمدند و توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.
سردار اشتری با تقدیر از خانواده شهدا اظهارداشت: شهدای عزیز در عرصه جنگ امنیتی از جان خود گذشتند تا امنیت و آرامش در کشور حاکم شود.
وی افزود: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند زیرا خون پاک آنها برای برقراری امنیت و آرامش در کشور ریخته شده است.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تقدیر از تلاش های فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: همه نیروها در جریان ناآرامی‌های پس از افزایش قیمت بنزین پای کار بودند و برای برقراری امنیت تلاش کردند.
سردار اشتری روز سه‌شنبه در سفر به شهرستان دزفول با خانواده شهید حاجی مراد نادری شهید مدافع امنیت این شهرستان دیدار کرد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان و امام جمعه دزفول در این دیدار سردار اشتری را همراهی کردند.
سرهنگ حاجی مراد نادری رئیس کلانتری ۲۰ دزفول هفتم آذرماه سال گذشته در درگیری با یک سارق مسلح به مقام رفیع شهادت نائل آمد.منبع: ایرنا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 13965