پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
Share/Save/Bookmark
 

در آستانه هفته وحدت: افتتاح بازارچه خود اشتغالی بانوان اهوازی

صدای فردا - در آستانه هفته وحدت و به ابتکار سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی بازارچه خود اشتغالی بانوان اهوازی افتتاح می شود.
 
به گزارش صدای فردا به نقل از اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری تفاهم نامه همکاری ایجاد بازار خود اشتغالی بانوان کارآفرین میان سازمان ساماندهی مشاغل شهری، اداره کل بانوان استانداری خوزستان و انجمن زنان کارآفرین سبز به امضاء رسید.
بابک ربیعی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های مختلف موجود در شهر برای رونق اقتصادی جزو سیاست های اجرایی شهردار کلانشهر اهواز است اظهار کرد: مدیریت شهری تلاش می‌کند با استفاده از امکانات موجود، زمینه بروز استعدادها، احیای صنایع و خوداشتغالی اقشار مختلف بویژه بانوان را فراهم و از آن حمایت می‌کند.
وی گفت: این سازمان در راستای  دستورات شهردار محترم و به منظور حمایت از خود اشتغالی بانوان و ایجاد اشتغال پایدار و مولد با همکاری اداره کل بانوان استانداری خوزستان اقدام به راه اندازی بازارچه خوداشتغالی بانوان در محل بازارچه کاج، کوی رمضان کرده است.
ربیعی با بیان اینکه بازارچه خود اشتغالی بانوان اهواز در هفته وحدت افتتاح خواهد شد تاکید کرد: با راه اندازی این بازارچه زمینه اشتغال مستقیم 60 نفر از بانوان کارآفرین و فعال اهواز را فراهم می‌کند.
ربیعی در پایان  با بیان اینکه این بازارچه اولین بازارچه خود اشتغالی بانوان در اهواز می باشد گفت: امیدوارم ماحصل همه تلاش ها کسب رضایتمندی عمومی شهروندان از مدیریت شهری و شورای شهر باشد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 13712