دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
Share/Save/Bookmark
 

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی "شفیعی" به عنوان "بازرس وزیر" منصوب شد

صدای فردا - با حکم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حسن شفیعی به عنوان "بازرس وزیر" منصوب شد .
 
به گزارش صدای فردا، متن حکم به شرح ذیل است:
جناب آقای حسن شفیعی
سلام علیکم؛
نظر به تعهد، دانش و تجربه ارزشمند جنابعالی در عرصه های مختلف اجرائی، به موجب این حکم شما را به سمت" بازرس وزیر" منصوب می نمایم.
با عنایت به تکثر و تنوع سازمانها، صندوق ها، هلدینگها و شرکتهای وابسته به خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی و به منظور تحقق بخشی به اصل شفافیت و مبارزه هوشمندانه و پیش گیرانه با اشکال مختلف پدیده فساد و فراهم سازی زمینه انجام صحیح امور و نیل به وضعیت مطلوب، اساساً بازرسی های کارآمد، دقیق، عالمانه و بی طرفانه بیش از پیش ضرورت دارد. در این خصوص سوابق جنابعالی در ارتقاء فرایند تصمیم سازی و تصمیم گیری، بی گمان موثر واقع شده و این وزارت از نظرات، پیشنهادات و خدمات شما بهره مند خواهد شد.
امید است با بهره  گیری از کلیه ظرفیت های موجود و ایجاد هم افزائی و خلق فرصت های جدید، نسبت به تحقق ماموریت ها و مسئولیت های مربوطه در چارچوب نظام جامع تدبیر وزارتخانه و با هماهنگی بازرس ویژه اینجانب اقدامات موثر به عمل آورید.
از درگاه خداوند منان و ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) توفیقات روزافزون حضرتعالی را در خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران مسالت می نمایم.
گفتنی است: وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت است. از برخی سوابق وی می توان به مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت لیزینگ خودرو ، معاون حراست نهاد ریاست جمهوری، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره  شرکت سهامی حلال های صنعتی ایران، مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی،  نایب رئیس هیات مدیره شرکت سهامی اتمسفر ، مشاور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمان بانک اقتصاد نوین،  نایب رئیس هیئت مدیره  شرکت الکترپمپ سرمایه گذاری نیرو و  قائم مقام مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد.

منبع: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 11149