پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲
Share/Save/Bookmark
 

قطبی: با بازیکنانم برخورد شدید می‌کنم/ مرحله دوم کمک رسانی به سیل زدگان مهم است

صدای فردا - سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید با بازیکنان خودش به خاطر درگیری با بازیکنان استقلال خوزستان برخورد می‌کند.
 
به گزارش صدای فردا منطقه خوزستان، افشین قطبی بعد از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری اظهار کرد: به تمام هواداران و بازیکنان فولاد تبریک می‌گویم. بازی مشکلی داشتیم. سه گل خیلی زیبا را مشاهده کردیم. در چندین صحنه فوتبال ترکیبی‌ای را مشاهده کردیم. در چندین زمان بازی را از دست دادیم. بعد از دو بر یک شدن بازی هم تلاش کردیم و گل سوم را زدیم.
 
وی با اشاره به درگیری بازیکنان و عوامل دو تیم در این دیدار گفت: واقعا از رفتار بازیکنان و برخی افراد ناراحت هستم. برخورد شدیدی با بازیکنان خودم می کنم که می توانستند عکس العمل خوبی داشته باشند. این رفتارها از فولادی که من می سازم دور هستند. بازیکنان من الگوی جوانان هستند.
 
سرمربی فولاد خوزستان گفت: تمام فوتبالی ها جمع شدن تا به سیل زده ها کمک کنند. مرحله اول کمک رسانی مهم است اما در مرحله دوم باید خانه مردم بازسازی و ترمیم شود. نباید مردم را رها کنند. برخی خانواده خود را از دست دادند. باید مردم را کمک کنیم تا زندگی خود را به شرایط عادی برگردانند. فکر می کنم زمان هایی بود که با صبر و سرعت زیاد بازی کنیم و گل او را به ثمر برسانیم. گل دوم هم با ضد حمله سریع به ثمر رسید. گل سوم هم گلی بود که ما منتظرش بودیم.

منبع: ایسنا 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 11087